прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Представникам комітету захисту прав адвокатів НААУ надали спецперепустки для пересування під час комендантської години

Представникам комітету захисту прав адвокатів НААУ надали спецперепустки для пересування під час комендантської години

  • 04.10.2022 16:16

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ повідомив, що  представникам комітету було надано дозволи (спеціальні перепустки) на пересування по території міста Києва під час настання комендантської години. Це допоможе безперешкодно потрапляти на місце проведення слідчих (розшукових) дій, забезпечувати дотримання професійних гарантій та прав адвокатів.

Комітет висловив подяку першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Миколі Поворознику та окремо відзначив і подякував за оперативну роботу та взаємодію Олегу Куявському.

“Адвокатура відіграє одну з вирішальних ролей у становленні демократичного суспільства, адже вона є важливим правовим інститутом, від стану якої залежить рівень захищеності прав і свобод людини. Для того щоб цей захист здійснювався належним чином, сам адвокат повинен бути захищеним.
Зважаючи на нинішні умови воєнного стану та обмеженості пересування ваш внесок є суттєвим. Дякуємо!” – зазначається в повідомленні.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA