Правоохоронці викрили адвокатів, які незаконно отримували інформацію із закритого реєстру судових рішень — PRAVO.UA Правоохоронці викрили адвокатів, які незаконно отримували інформацію із закритого реєстру судових рішень — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Правоохоронці викрили адвокатів, які незаконно отримували інформацію із закритого реєстру судових рішень

Правоохоронці викрили адвокатів, які незаконно отримували інформацію із закритого реєстру судових рішень

  • 12.05.2021 12:40

У Дніпрі правоохоронці викрили адвокатів та працівника районного суду на незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ч. 2 ст. 376-1 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Одному із адвокатів уже повідомили про підозру.

Слідство встановило, що представники адвокатського об’єднання та працівник суду за попередньою змовою незаконно отримали електронні ключі судді для доступу до закритого реєстру судових рішень. Таким чином вони дізнавалися про обшуки та заплановані правоохоронцями слідчі дії й інші процесуальні заходи.

Одержані відомості адвокати передавали своїм підзахисним та іншим представникам криміналітету для уникнення відповідальності, а також з метою знищення речових доказів та переховування від слідства.

Під час обшуку правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, засоби комунікації та роздруківки повних судових рішень з ідентифікуючими даними осіб, щодо яких їх винесено.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA