Право на зброю — держава просить висловитися в «Дії» — PRAVO.UA Право на зброю — держава просить висловитися в «Дії» — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Право на зброю — держава просить висловитися в «Дії»

Право на зброю — держава просить висловитися в «Дії»

  • 26.05.2022 14:09

У додатку «Дія» можна висловити свою думку про право на зброю для населення.

Закон «Про право на цивільну вогнепальну зброю» було підтримано за основу у переддень повномасштабного вторгнення росії в Україну. Починаючи з 24 лютого ц.р. питання вільного обігу зброї залишається серед найпопулярніших.

Наразі парламент може завершити розгляд відповідного законопроєкту № 5708 та дозволити Українцям придбавати вогнепальну зброю.

Про те, якими будуть умови набуття права та умови використання зброї цивільними, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський запитав у громадян. Висловити свою думку можна у розділі «Опитування» в додатку «Дія».

Наразі проголосували більш ніж пів мільйона Українців. Майже дві третини громадян обстоюють вільний обіг зброї. Обіг з обмеженнями або повна заборона мають рівну кількість прихильників.

Нагадаємо, для вирішення питання захисту вітчизни цивільним особам дозволили видавати вогнепальну зброю з метою оборони країни.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA