Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » Практичний fashionday примусового виконання судових рішень у Києві 18 вересня

Практичний fashionday примусового виконання судових рішень у Києві 18 вересня

  • 31.07.2020 16:12

18 вересня 2020 року у конференц-холі готелю «Козацький» на Майдані Незалежності відбудеться друга всеукраїнська практична конференція, присвячена актуальним питанням виконавчого провадження, — «Приватне провадження 2020: fashionday примусового виконання судових рішень»

Захід присвячений винятково практичному аспекту примусового виконання судових рішень та буде цікавий для практикуючих адвокатів, представників банків і факторингових компаній.

Андрій Авторгов, Іван Жаботинський, Зорян Маковецький, Анатолій Телявський, Іван Крегул, Дмитро Гненний, Назар Павлюк, Дмитро Куліченко, Андрій Іванов — діючі приватні виконавці з усієї України дадуть відповідь на головне запитання: що треба знати сьогодні, щоб забезпечити виконання здобутого судового рішення завтра?

На початку конференції передбачена панельна дискусія, під час якої планується обговорити як поточний стан виконання рішень в Україні, так і перспективи розвитку галузі через призму нового законопроєкту, який невдовзі має розглянути парламент. До участі в панельній дискусії буде запрошено також представників Міністерства юстиції, Верховного Суду та проєкту ЄС «Право-Justice».

Модератор конференції — Оксана Русецька, приватний виконавець Дніпропетровської області, член Агенції з питань виконання рішень, професіонал із багаторічним досвідом у галузі примусового виконання.

«Представнику банку чи факторингової компанії важливо розуміти, як саме виконується судове рішення на практиці, які заходи здатен вживати виконавець. Якщо компанія працює здебільшого з органами державної виконавчої служби, то представник фінансової установи повинен знати та розуміти весь обсяг повноважень виконавця і наполягати на його застосуванні. Якщо компанія працює з приватними виконавцями, їм теж можна підкидати ідеї. А найцікавішими та найдієвішими ідеями, своїм практичним досвідом вирішення неординарних ситуацій ділитимуться одні з найкращих виконавців країни», – розповідає керівник Агенції з питань виконання рішень Володимир Боєру.

Fashionday – це завжди концентрація останніх тенденцій, які тільки набувають популярності та стануть мейнстрімом у наступному сезоні.

«Приватне провадження 2020» – це справжній fashionday галузі примусового виконання судових рішень. Креативні та наполегливі, успішні та винахідливі, амбітні та справедливі приватні виконавці з усієї країни приїдуть до Києва, щоб поділитися власним досвідом!

Більш детальна інформація про захід і реєстрація за посиланням: http://www.ae.org.ua/event2020/

Акційні квитки до 30 липня, встигніть придбати свій. Кількість цього року зменшено вдвічі.

 

 

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой самый быстрый путь утоления кадрового голода в судах?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: