Повідомлено про підозру керівнику комунального підприємства в розтраті 3,6 млн грн — PRAVO.UA Повідомлено про підозру керівнику комунального підприємства в розтраті 3,6 млн грн — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Повідомлено про підозру керівнику комунального підприємства в розтраті 3,6 млн грн

Повідомлено про підозру керівнику комунального підприємства в розтраті 3,6 млн грн

  • 22.11.2021 15:27
Рубрика Новини

Офісом Генерального прокурора викрито та повідомлено про підозру керівника комунального підприємства Криворізької міської ради у розтраті коштів місцевого бюджету (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, керівник комунального підприємства в травні 2020 року порушив принцип максимальної економії та ефективності. Він перерахував зайві 3,6 млн грн під закупівлі ампліфікатора у реальному часі – аналізатора ПЛР для виявлення РНК вірусу COVID-19. Таким чином міському бюджету спричинено матеріальні збитки в особливо великих розмірах.

Правоохоронці викрили протиправну діяльність посадових осіб виконкому Криворізької міської ради та посадовців приватних структур, якою завдано збитків бюджету міста.

Встановлено, що службові особи організували закупівлю медичного обладнання для виявлення РНК вірусу COVID-19 для потреб Криворізької інфекційної лікарні, при цьому вартість обладнання була завищена у 2,5 раза, що призвело до розкрадання понад 3,5 млн грн бюджетних коштів. Документальну невідповідність вартості придбаного обладнання підтверджено висновками низки судових експертиз та актом Державної аудиторської служби України.

Наразі встановлюється коло всіх причетних осіб, проводяться допити фігурантів справи.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA