600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Потрібно трансформувати досвід Нюрнберзького процесу в нові операційні правила - Україна обстоює створення такого трибуналу

Потрібно трансформувати досвід Нюрнберзького процесу в нові операційні правила – Україна обстоює створення такого трибуналу

  • 04.05.2023 13:48

Володимир Зеленський під час візиту до Нідерландів виступив у «місті миру і справедливості» – Гаазі:

«Ми всі хотіли би бачити в Гаазі іншого Володимира — того, який заслуговує на засудження за злочинні дії», – навів цитату з виступу Президента України Андрій Єрмак.

«І це має бути здійснено тут — у столиці міжнародного права. Я впевнений, що це станеться, коли ми переможемо, а ми переможемо. І ми переможемо не лише на полі битви, не лише у двобої з цією агресією», — цитує Зеленського «Суспільне».

За словами Президента, нам потрібні зараз дійсний мир, дійсне правосуддя, дійсні справедливість, а не гібридні форми.

Злочин агресії рф почався понад дев’ять років тому окупацією українських земель, українського Криму. Тоді росіяни принесли на Донбас гібридну війну.

“Повинна існувати відповідальність за злочин російської агресії. І цього можна добитися лише завдяки трибуналу. Європа і світ вже мали справу з чимось подібним — і побачили результати у висновках міжнародного трибуналу в Нюрнберзі. Ініціація війни — міжнародний злочин, який відрізняється від решти злочинів тим, що він містить у собі все зло інших злочинів”, – зазначив Володимир Зеленський.

Потрібно трансформувати досвід Нюрнберзького процесу в нові операційні правила. Саме тому Україна обстоює створення такого трибуналу.

Володимир Зеленський розповів, що український суд забезпечує відповідальність за більшість злочинів, скоєних російськими окупантами, а також подякував Міжнародному кримінальному суду за його роботу заради справедливості правосуддя. Але, на думку Президента, є одна-єдина інституція, здатна відреагувати на первинний злочин — злочин агресії, — це трибунал.

https://www.youtube.com/watch?v=uyt9bMYuZZk

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA