прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Порушення принципу недискримінації з боку роботодавця

Порушення принципу недискримінації з боку роботодавця

  • 19.01.2022 10:04

На своїй сторінці у Facebook уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила про виявлення порушення принципу недискримінації з боку роботодавців.

Під час моніторингу ЗМІ Денісова виявила інформацію про відмову в м. Києві фахівцем з управління персоналом ТОВ «АНДЕРСЕНЛАБ» у працевлаштуванні претендента на вакантну посаду. Відмова була через те, що він наполягав на спілкуванні в колективі виключно українською мовою.
Представник компанії відмовила у працевлаштуванні, пояснивши, що в команді ТОВ «АНДЕРСЕНЛАБ» спілкуються російською мовою.
«Наголошую, що зазначені дії фахівця управління персоналом є не лише порушенням принципу недискримінації, закріпленого в статті 24 Конституції України, але й вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Уповноважена звернулася до керівництва компанії ТОВ «АНДЕРСЕНЛАБ» із вимогою провести роз’яснювальну роботу з працівниками кадрової служби товариства та вжити заходів для поновлення прав претендента на вакантну посаду та недопущення проявів дискримінації в майбутньому.
“І надалі приділятиму особливу увагу моніторингу додержання принципу недискримінації з боку роботодавців України”.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA