прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Портал відкритих даних Data.gov.ua відновив свою роботу

Портал відкритих даних Data.gov.ua відновив свою роботу

  • 01.08.2022 18:29

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє про відновлення роботи порталу відкритих даних Data.gov.ua вперше від початку повномасштабної війни.

У Мінцифри звертають увагу, що до російського вторгнення Україна була одним із лідерів за рівнем розвитку сфери відкритих даних. За даними рейтингу Open Data Maturity, минулого року Україна посіла шосте місце серед усіх європейських країн за відкритістю даних.  За різними оцінками, економічний вплив від оприлюднення інформації становив близько 1% ВВП і щороку зростав. Але задля захисту інтересів держави доступ до порталу довелося обмежити.

Відновлення роботи порталу — показник того, що Україна продовжує йти шляхом прозорості та підзвітності влади. Відкриті дані стали одним із головних інструментів українців для боротьби з корупцією. А зараз вони стануть фундаментом швидкої відбудови нашої держави.

Мінцифри також розпочинає громадське обговорення змін до законодавства у цій сфері. Воно має на меті встановити нові правила доступу до відкритих даних під час воєнного стану в Україні. А також розширити перелік наборів відкритих даних, додавши інформацію, яка буде необхідна для створення плану відбудови України.

Ознайомитись із проєктом акта, а також надати свої пропозиції можна до 20 серпня за посиланням https://bit.ly/3cKmDYh.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA