Порошенко просить зобов'язати Зеленського оприлюднити інформацію про нього, отриману від СБУ та розвідувальних органів — PRAVO.UA Порошенко просить зобов'язати Зеленського оприлюднити інформацію про нього, отриману від СБУ та розвідувальних органів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Порошенко просить зобов’язати Зеленського оприлюднити інформацію про нього, отриману від СБУ та розвідувальних органів

Порошенко просить зобов’язати Зеленського оприлюднити інформацію про нього, отриману від СБУ та розвідувальних органів

  • 09.07.2021 09:06

8 липня до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна заява, де позивачем зазначений Петро Порошенко, відповідачами – громадська організація «ТОМ 14» та Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність ГО «ТОМ 14» щодо неоприлюднення інформації, що становить суспільний інтерес, а саме аудіозаписів телефонних розмов Віктора Медведчука, про які йшлось у випусках програми «Наші гроші». Також просить суд зобов’язати відповідну громадську організацію оприлюднити аудіозаписи.

За даними YouControl, уповноваженою особою цієї організації є журналіст Денис Бігус.

Крім того, П. Порошенко просить ОАСК зобов’язати Президента України Володимира Зеленського оприлюднити наявну в нього публічну інформацію від СБУ, розвідувальних органів України або від будь-яких інших осіб, яка стосується Петра Порошенка.

Суд вирішує питання щодо відкриття провадження за цією позовною заявою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA