373,2 млн грн має сплатити держава-агресор російська федерація державному акціонерному товариству «Чорноморнафтогаз» за вкрадений газ. Про таке рішення Господарського суду міста Києва повідомляє інформаційне агентство NADRA.INFO.
Як зазначає видання:
373,2 млн грн – це ціна майже 11,6 млн куб. м природного газу, який було видобуто на Стрілковому газовому родовищі в період з березня до грудня 2014 року та закачано у Глібовське ПСГ на території АР Крим. Цей газ є виключною власністю ДАТ «Чорноморнафтогаз», його було фактично вкрадено і незаконно реалізовано владою рф.
Судом встановлено, що в цьому випадку наявні всі чотири елементи складу цивільного правопорушення, а саме:
Крім 373,2 млн грн на користь ДАТ «Чорноморнафтогаз», рф має сплатити до державного бюджету України понад 868 тис. грн судового збору.
© Юридична практика, 1997-2023. Всі права захищені
Пожалуйста, подождите…