прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Половині українців не вистачає грошей до зарплати — аналіз grc.ua

Половині українців не вистачає грошей до зарплати — аналіз grc.ua

  • 07.10.2022 16:30

Рівень доходів українців знизився від початку війни. Велика частка громадян втратила роботу, інші отримують неповну заробітну плату. За даними кадрового порталу grc.ua, негативні наслідки кризи на ринку праці не відчула лише п’ята частина працюючих громадян — 20,5% співробітників зазначили, що їх зарплата залишилася на довоєнному рівні та виплати відбуваються вчасно.

Слід згадати той факт, що у нинішню кризу ринок праці увійшов у послабленому стані після пандемічної кризи. Тоді також відбувалися скорочення працівників та зниження заробітних плат. Відтак, на початку року, а саме у січні 2022 року, українці вже зазначали високу незадоволеність рівнем заробітної плати.

Війна ще більше погіршила стан гаманців українців. Згідно з останніми дослідженнями кадрового порталу grc.ua більш ніж половина громадян відчуває нестачу коштів. Щомісяця бракує грошей до зарплати 36% опитаних, ще 30% стикається з браком коштів час від часу.

Переважна більшість пов’язує погіршення фінансового стану з воєнною кризою. 44% опитаних працівників зазначили те, що їм стало не вистачати грошей до зарплати відносно недавно, а саме від початку війни. Стали зустрічатися з браком коштів останній рік-півтора 18% українців. Є частина громадян, кому грошей до зарплати не вистачає постійно. Про таке явище розповіли 15% опитаних.

Скрутне фінансове становище примушує українців більше працювати. Велика частка опитаних або вже має підробіток, окрім основної роботи, або розглядає таку можливість протягом найближчих трьох місяців. Якщо конкретно, то 6,4% українців, окрім основної роботи, мають додатковий підробіток. Абсолютно впевнені, що протягом найближчих трьох місяців будуть шукати підробіток третина опитаних українців (35%). Найімовірніше, будуть шукати додатковий заробіток 28,7% респондентів.

Дані отримано в результаті дослідження, проведеного кадровим порталом grc.ua у серпні – вересні 2022 року. В опитуванні взяли участь 2600 українців – працівників компаній різних галузей в усіх регіонах України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA