Податкові новації для "Дія.City" здобули підтримку парламентарів — PRAVO.UA Податкові новації для "Дія.City" здобули підтримку парламентарів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Податкові новації для “Дія.City” здобули підтримку парламентарів

Податкові новації для “Дія.City” здобули підтримку парламентарів

  • 13.10.2021 11:34

Держава планує трансформацію податкової системи країни. Головна мета – податкове стимулювання впровадження привабливого середовища для розвитку креативних індустрій.

12 жовтня 2021 року народні депутати – члени Комітету Верховної  Ради України з податкової та митної політики на черговому засіданні Комітету підтримали  проєкт закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні № 5376 від 14.04.2021.

Законопроєкт передбачає зміни для компаній, які працюють із ФОП та є платниками податку на виведений капітал. Щодо роботи такий компаній з ФОП народні депутати передбачали таке:

  • до 2024 року обмеження на роботу з ФОП не встановлено;
  • після 2024 року видатки на платників єдиного податку не повинні перевищувати 50%;
  • після 2025 року – 20%.

Податки для компаній-резидентів залишаться на незмінному рівні. Бізнес зможе отримати податкову знижку на ПДФО за умови інвестування таких коштів в українські стартапи.

Резиденти “Дія.City” отримають можливість працювати з ФОП без обмежень за умови отримання річного доходу не більш ніж 40 мільйонів гривень.

До доходу фізичних осіб у вигляді дивідендів можна буде застосовувати нульову ставку оподаткування. Головна вимога – виплата таких дивідендів не частіше ніж раз на два роки.

Пільгове оподаткування зарплат спеціалістів не буде обмежуватись одним КВЕД. Такий режим оподаткування буде застосовуватися для всіх працівників компанії.

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації розвиває проєкт “Дія.City” – особливу віртуальну економічну зону, яка дасть можливість суттєво спростити ведення бізнесу в Україні.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA