Пільгові кредити для аграріїв пролонговано на пів року — PRAVO.UA Пільгові кредити для аграріїв пролонговано на пів року — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Пільгові кредити для аграріїв пролонговано на пів року

Пільгові кредити для аграріїв пролонговано на пів року

  • 23.08.2022 17:55

Аграрії зможуть на вигідних умовах отримувати нові кредити для забезпечення збору врожаю у межах програми «Доступні кредити 5-7-9».

Максимальна сума кредиту – 90 млн грн. Оформити кредит можна буде до 31 жовтня.

Крім того, кредити за ставкою 0 % річних, які навесні надавалися під посівну кампанію, пролонговано з шести місяців до року.

Такі зміни передбачено постановою КМУ № 916 від 29 липня 2022 року, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

До 31 жовтня уповноважені банки прийматимуть заявки від сільгосптоваровиробників на отримання кредиту в розмірі до 90 млн грн. Фінансування відбуватиметься в межах програми «Доступні кредити 5-7-9». Відсотки і надалі сягатимуть від 0 % до 9 %, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

Кредит надаватиметься максимум на п’ять років, якщо сільгоспвиробник бере його на реалізацію інвестиційного проєкту та на рефінансування заборгованості, а також максимум на три роки – для фінансування оборотного капіталу.

Таке фінансування сільгоспвиробники зможуть залучити для того, щоб успішно завершити збиральні роботи та підготуватися до посівної кампанії – 2023, повідомляють у міністерстві.

Крім того, ті позичальники, які протягом березня – травня залучали пільгове кредитування під 0 % і мали здійснити виплати за цими кредитами уже в серпні 2022 року, тепер можуть це зробити до лютого 2023 року.

Також читайте: Судова палата для розгляду справ про банкрутство КГС ВС зробила висновки щодо процедури реструктуризації боргів боржника-фізособи

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA