Під час прийняття Державної антикорупційної програми мають бути забезпечені гарантії незалежності судової влади — ВРП — PRAVO.UA Під час прийняття Державної антикорупційної програми мають бути забезпечені гарантії незалежності судової влади — ВРП — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Під час прийняття Державної антикорупційної програми мають бути забезпечені гарантії незалежності судової влади — ВРП

Під час прийняття Державної антикорупційної програми мають бути забезпечені гарантії незалежності судової влади — ВРП

  • 20.01.2023 12:51

19 січня 2023 року, на першому засіданні у новому повноважному  складі, Вища рада правосуддя прийняла рішення підтримати із зауваженнями та пропозиціями проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки».

У ВРП наголосили, що усунення корупційних ризиків у судочинстві є, без сумніву, пріоритетним завданням у діяльності не лише антикорупційних органів, а й судової влади.

Водночас ВРП надіслала до Національного агентства з питань запобігання корупції та Кабінету Міністрів України критичні зауваження та застереження до деяких положень додатків до ДАП (“Очікувані стратегічні результати з виконання ДАП” та “Заходи з виконання ДАП”). Оскільки в документах багато вже врегульованих питань позиціонуються як проблемні, наявні суперечності з нормами чинних законів, мають місце суб’єктивні твердження.

Вища рада правосуддя вкотре наголошує, що винятково важливим є дотримання балансу між запровадженням антикорупційних механізмів та забезпеченням реальних гарантій діяльності інститутів, у яких ці механізми застосовуються.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA