Петро Порошенко відмовився давати покази слідчому ДБР — PRAVO.UA Петро Порошенко відмовився давати покази слідчому ДБР — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Петро Порошенко відмовився давати покази слідчому ДБР

Петро Порошенко відмовився давати покази слідчому ДБР

  • 01.02.2022 11:18
Фото з офіційної сторінки П. Порошенко у Facebook

Народний депутат України Петро Порошенко відмовився від надання показів слідчому та покинув приміщення ДБР. Також він відмовився підписувати протокол, що документально зафіксовано.

Про наступну дату виклику буде повідомлено додатково.

Як повідомляє пресслужба ДБР, слідчий ДБР викликав Петра Порошенка вчора об 11:00.

Державне бюро розслідувань 20 грудня 2021 року п’ятому Президенту України, нині народному депутату України Порошенку П.О. повідомило про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) КК України.

Будь-який підозрюваний, навіть якщо це народний обранець, у будь-якому кримінальному провадженні не може визначати кількість допитів та види процесуальних дії, які потрібно провести під час розслідування, зазначає спікер ДБР.

Статус народного депутата не дає права ігнорувати Кримінальний процесуальний кодекс України. Брати участь у процесуальних діях є обов’язком П. Порошенка.

“Відмова співпрацювати зі слідством і давати покази може свідчити про те, що П. Порошенко усвідомлює свою провину і саме тому намагається зірвати проведення законних процесуальних дій”, – повідомила спікер ДБР у відеозверненні.

Нагадаємо також, що розгляд скарги на рішення стосовно запобіжного заходу для Порошенка перенесено на 11 лютого.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA