Перший в Україні сервісний центр МВС в укритті відкрили в Харкові — PRAVO.UA Перший в Україні сервісний центр МВС в укритті відкрили в Харкові — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Перший в Україні сервісний центр МВС в укритті відкрили в Харкові

Перший в Україні сервісний центр МВС в укритті відкрили в Харкові

  • 22.04.2024 17:19

У Харкові сервісний центр МВС № 6341 переїхав до укриття. Адреса не змінилася: м. Харків, вул. Шевченка, буд. 26. «Переміщення сервісного центру МВС в укриття було необхідним кроком для забезпечення безпеки як самих працівників, так і відвідувачів. В Україні це перший сервісний центр МВС, який розпочав обслуговувати громадян в укритті», – повідомили в Головному сервісному центрі МВС України.

У приміщенні облаштовані зона очікування, робочі місця працівників для обслуговування громадян. Сюди було перевезено все необхідне обладнання, оргтехніку та встановлено телекомунікаційну мережу.

У сервісному центрі МВС можна отримати чи обміняти посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб та отримати низку інших послуг. Послуги в сервісних центрах МВС надаються за попереднім записом. Талони доступні через функціонал “Е-запис” або в терміналі, розміщеному в сервісному центрі МВС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA