прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Перші панорами руйнувань Ірпеня мають з'явитись у Google наступного тижня

Перші панорами руйнувань Ірпеня мають з’явитись у Google наступного тижня

  • 07.04.2022 15:55

МВС України разом із експертами Google в рамках співпраці з опрацювання наслідків російського вторгнення у зруйнованих містах планують вже наступного тижня показати перші панорамні знімки руйнувань в Ірпені.  Мета — фіксація завданих росіянами руйнувань. Про це заявляють в МВС.

«Цей проєкт стартував зі звільненого міста Ірпінь. Одночасно роботу розпочинають декілька команд. Ми максимально хочемо охопити всі міста, що зазнали найбільших руйнувань, які, безумовно, потрібно зафіксувати. Ця інформація буде розміщена на картах Google та буде доступна для широкого загалу. Увесь світ має бачити, як наші міста виглядали раніше і що з ними скоїв агресор», – заявив заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко.
Проєкт буде у загальному доступі для людей, які хочуть володіти об‘єктивними даними про свою місцевість та своє нерухоме майно. Окремо створять сервіс для правоохоронців та рятувальників, які зможуть використовувати його як інформаційно-довідковий ресурс для координації своїх дій та додаткової фіксації стану речей в регіоні.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA