Перша дисциплінарна палата ВРП ініціює звільнення Всеволода Князєва з посади судді — PRAVO.UA Перша дисциплінарна палата ВРП ініціює звільнення Всеволода Князєва з посади судді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Перша дисциплінарна палата ВРП ініціює звільнення Всеволода Князєва з посади судді

Перша дисциплінарна палата ВРП ініціює звільнення Всеволода Князєва з посади судді

  • 17.06.2024 15:35
ВРП VRP

Суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Всеволода Князєва тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади ухвалила Перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 17 червня 2024 року за результатом розгляду дисциплінарної справи, відкритої 15 квітня 2024 року.


XIІ Міжнародний судово-правовий форум:
еволюція доброчесності та професійної етики


Згідно із частиною 7 статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною 2 статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 17 червня 2024 року, суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Всеволода Князєва відсторонено від здійснення правосуддя.

У ВРП нагадали, що в разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Суддя вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення дисциплінарної палати.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA