Переможці сьомої хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на майже 50 млн грн — PRAVO.UA Переможці сьомої хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на майже 50 млн грн — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Переможці сьомої хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на майже 50 млн грн

Переможці сьомої хвилі програми «Власна справа» отримають мікрогранти на майже 50 млн грн

  • 17.10.2022 16:28
Рубрика Новини

Сьома хвиля урядової програми «Власна справа» визначила 212 переможців, які отримають мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму 48,7 млн грн.

Від початку дії цієї програми уряд перерахував отримувачам майже 200 млн грн. Про це повідомила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Урядовиця зазначила:

«Мікрогранти на старт та розвиток бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». За результатами семи хвиль цієї програми ми вже маємо 1,7 тисячі переможців, які отримають від держави до 250 тис. грн на реалізацію своїх бізнес-ідей. Через грантові програми ми не лише підтримуємо малий бізнес в нинішній важкий час, ми ще й покращуємо ситуацію на ринку праці – вже визначені переможці програми «Власна справа» в процесі реалізації своїх проєктів створять понад 4000 нових робочих місць. На сьогодні на різні грантові програми уряд вже перерахував отримувачам майже 200 млн грн».

Серед 212 переможців сьомої хвилі програми «Власна справа» 58 осіб планують започаткувати чи розвивати проєкти у сфері оптової та роздрібної торгівлі, 47 – в переробній промисловості, 34 – у сфері тимчасового розміщування та організації. Реалізація бізнес-планів отримувачів грантів дасть змогу створити понад пів тисячі робочих місць.

Найбільша кількість переможців сьомої хвилі з Львівської (33 особи), Київської (20 осіб), Рівненської (18 осіб) областей та міста Києва (19 осіб).

У міністерстві нагадують, що наразі приймання заявок на всі напрями програми «єРобота» триває. Подання заявки здійснюється через портал «Дія».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA