прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Печерський суд арештував усе майно п’ятого Президента України Петра Порошенка

Печерський суд арештував усе майно п’ятого Президента України Петра Порошенка

  • 10.01.2022 10:05

Згідно з повідомленням пресслужби Офісу Генерального прокурора за клопотанням прокурора судом було накладено арешт на майно підозрюваного п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Печерським районним судом м. Києва розглянуто клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про арешт майна підозрюваного у кримінальному провадженні п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Суд прийняв рішення про накладення арешту на майно підозрюваного, яке належить йому на праві власності відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна. Зокрема, це об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше.

“Подання та розгляд клопотання відбулися із дотриманням усіх процесуальних норм”, – зазначається на сайті Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, народний депутат України – п’ятий Президент України, повноваження якого припинено, підозрюється в тому, що за попередньою змовою групою осіб сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР» шляхом організації та придбання вугілля у підконтрольних їм підприємств за державні кошти України, поставивши енергетичну сферу України у залежність від Російської Федерації та терористичних організацій. Таким чином було підірвано економічну безпеку держави в 2014—2015 роках та позбавлено її можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів. Також своїми діями він надав Російській Федерації більш широкі можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України і ведення підривної діяльності проти неї.

Санкції кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 111 та ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачають додаткове покарання у вигляді конфіскації майна або без неї.

Раніше у цьому самому кримінальному провадженні також вже накладено арешти на майно інших підозрюваних – народного депутата та вугільного бізнесмена.

Досудове розслідування триває і здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України.

Повний текст ухвали суду з усіма деталями обіцяють оприлюднити 14 січня.

Читайте також: Повідомлено про підозру Порошенку у вчиненні державної зради та сприянні тероризму

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA