Парламент визначився з НМТ-2023: українська мова і математика обов'язкові, третій предмет - на вибір — PRAVO.UA Парламент визначився з НМТ-2023: українська мова і математика обов'язкові, третій предмет - на вибір — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент визначився з НМТ-2023: українська мова і математика обов'язкові, третій предмет - на вибір

Парламент визначився з НМТ-2023: українська мова і математика обов’язкові, третій предмет – на вибір

  • 23.02.2023 14:41

Національний мультипредметний тест (НМТ) цього року складатиметься з української мови та математики, третій предмет буде на вибір. Про відповідне голосування в парламенті повідомив Сергій Бабак, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій:

“Парламент прийняв проєкт 8228-1 в другому читанні і в цілому як закон!”

Нагадаємо, що мова йде про Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року”. Цей закон визначає, які предмети обов’язкові на НМТ для вступників до закладів вищої освіти, а які можа обрати (історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія). Затримка з визначенням предметів НМТ була пов’язана із зникненням предмета “Історія України” з переліку обов’язкових, а також для багатьох – з неочікуваною появою математики серед обов’язкових предметів. Нагадаємо, що наприкінці лютого визначили перелік предметів, які  будуть здавати після завершення цього навчального року.

Нагадаємо, що тестування відбуватиметься протягом одного дня, що є важливим із безпекової точки зору і з погляду скорочення витрат.

 

Поділитися
Теги вступ, НМТ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA