Парламент ухвалив закон про використання біоетанолу в автомобільних бензинах — PRAVO.UA Парламент ухвалив закон про використання біоетанолу в автомобільних бензинах — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент ухвалив закон про використання біоетанолу в автомобільних бензинах

Парламент ухвалив закон про використання біоетанолу в автомобільних бензинах

  • 05.06.2024 13:35

Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому проєкт закону щодо обов’язковості використання рідкого біопалива (біокомпонентів) у галузі транспорту (реєстр. № 3356-д). Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Парламент ухвалив закон
про статус англійської мови
в Україні


Законом передбачається імплементація положень Директиви Європейського парламенту та Ради 2009/28/ЄС від 23 квітня 2009 року про заохочення до використання енергії, виробленої з відновлюваних джерел, в частині забезпечення Україною міжнародних зобов’язань щодо частки енергії з відновлюваних джерел у валовому кінцевому обсязі споживання енергії на транспорті, які взяла на себе Україна із вступом до Енергетичного співтовариства.

Закон встановлює з 1 червня 2025 року не менш як 5-відсотковий обов’язковий вміст рідкого біопалива (біокомпонентів) в усіх обсягах автомобільних бензинів, що відпускаються з місць оптової та місць роздрібної торгівлі пальним, за винятком бензинів з октановим числом 98 і вище та бензинів, що поставляються для потреб Міністерства оборони, державного резерву та для створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA