Парламент удосконалив систему початкової загальновійськової підготовки — PRAVO.UA Парламент удосконалив систему початкової загальновійськової підготовки — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент удосконалив систему початкової загальновійськової підготовки

Парламент удосконалив систему початкової загальновійськової підготовки

  • 22.05.2024 14:15

В середу, 22 травня, Верховна Рада прийняла в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи початкової загальновійськової підготовки (реэстр. № 11092). Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Законопроєкт ухвалено 297 голосами народних обранців.

«Замість допризовної підготовки пропонується запровадити початкову загальновійськову підготовку: Початкова загальновійськова підготовка реалізується на третьому рівні повної загальної середньої освіти та проводиться в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та інших закладах освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності на відповідному рівні повної загальної середньої освіти, шляхом викладання навчального предмета «Захист України» та здійснення заходів, спрямованих на військово-патріотичне виховання», – наголосив нардеп.

В картці законопроєкту 11092 вказано, що метою його прийняття є приведення у відповідність чинних Законів України щодо визначення поняття системи підготовки, що здійснюється шляхом вивчення навчального предмета «Захист України», що сприятиме розвитку початкової загальновійськової підготовки як основи підготовки громадян України до національного спротиву.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA