Парламент прийняв у першому читанні законопроєкт про заборону УПЦ МП — PRAVO.UA Парламент прийняв у першому читанні законопроєкт про заборону УПЦ МП — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент прийняв у першому читанні законопроєкт про заборону УПЦ МП

Парламент прийняв у першому читанні законопроєкт про заборону УПЦ МП

  • 19.10.2023 17:01

19 жовтня Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроєкт № 8371 про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, що пов’язані з росією. Таким чином може бути припинена діяльність УПЦ МП. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Законопроєкт підтримано 267 голосами, проти або утримались 34 парламентарі.

Ухвалення рішення унеможливить діяльність в Україні релігійних організацій, керівний центр (управління) яких розташовано за межами України в державі, яка здійснює збройну агресію проти України.

У межах Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики оперативно створять робочу групу для ретельного опрацювання правок і пропозицій до законопроєкту.

Законопроєкт про заборону діяльності пов’язаних з рф релігійних організацій розроблено з метою забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу в суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA