прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент підтримав внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства

Парламент підтримав внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства

  • 16.08.2022 15:24
процедур банкрутства

Верховна Рада України прийняла за основу проєкт закону про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства щодо застосування процедур банкрутства у період дії воєнного стану (№ 7442).

Метою цього законопроєкту є спрощення доступу до процедур банкрутств і підвищення ефективності їх застосування в умовах воєнного та післявоєнного стану, а також уточнення низки процедурних питань і усунення неузгодженостей і недоліків, виявлених під час практичного застування положень Кодексу України з процедур банкрутства.

Законопроєкт спростить доступ суб’єктів господарювання, які стали неплатоспроможними через повномасштабну збройну агресію російської федерації, до судових процедур банкрутства і підвищення ефективності їх застосування в умовах воєнного та післявоєнного стану.

Прийняття законопроєкту також дасть змогу арбітражним керуючим належно і своєчасно здійснювати свої повноваження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) без додаткового звернення до господарського суду, що зменшить строки розгляду справ і витрати, пов’язані з їх розглядом.

Читайте також: VII Форум із реструктуризації та банкрутства: реалії воєнного часу

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA