600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент може збільшити повноваження Національної гвардії України

Парламент може збільшити повноваження Національної гвардії України

  • 10.11.2021 10:26

Парламент може збільшити повноваження Національної гвардії України в частині охорони громадської безпеки. Відповідний законопроєкт зареєстрований у Верховній Раді України 8 листопада 2021 року.

Мова йде про проєкт Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України» № 6292.

Національній гвардії України планують надати деякі повноваження, аналогічні до повноважень співробітників Національної поліції України. Серед нових повноважень Національної гвардії України можна виділити такі:

  • вжиття заходів реагування на правопорушення, визначені Кодексом України про адміністративні правопорушення, у тому числі складати протоколи про адміністративні правопорушення, на підставі та в порядку, які визначено законом;
  • право вимоги від фізичних осіб припинити правопорушень і дії, що перешкоджають здійсненню повноважень Національної гвардії України;
  • у випадках та в порядку, які передбачено законами України, передавати матеріали про адміністративні правопорушення на розгляд уповноважених органів виконавчої влади або судів;
  • застосовувати відкрито технічні прилади і технічні засоби, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засоби фото- і кінозйомки, відеозапису, у порядку, визначеному нормативно-правовими актами Міністерства внутрішніх справ України.

Отже, можна стверджувати, що законопроєкт № 6292 розроблений та внесений на розгляд парламенту з метою посилення саме правоохоронних повноважень Національної гвардії України.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA