600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Парламент Грузії відкликав законопроєкт про "іноагентів", проте опозиція має наміри продовжити протести

Парламент Грузії відкликав законопроєкт про “іноагентів”, проте опозиція має наміри продовжити протести

  • 09.03.2023 13:45

Парламент Грузії заявив, що відкликає законопроєкт “Про прозорість зовнішнього впливу”, через який в країні від 7 березня тривають протести. Цю заяву від парламентської більшості за участю “Грузинської мрії” і Сили народу” оприлюднили сьогодні, 9 березня, повідомляє “Суспільне”.

“Як влада, відповідальна перед кожним членом суспільства, ми вирішили відкликати підтриманий нами законопроєкт без застережень”, — наводять цитату із заяви депутатів.

Загалом у цій самій заяві йдеться про “машину брехні, яка змогла виставити у негативному світлі та ввести в оману певну частину громадськості”, звинувачуються радикальні сили у залученні частини молоді до незаконної діяльності, а також дякують правоохоронцям.

Проте представники опозиції заявили, що мають намір знову зібратися на акцію протесту в центрі Тбілісі у четвер і мітингувати, доки Грузія не візьме “гарантований прозахідний курс”, про це повідомляє “Детектор Медіа” з посиланням на SOVA.

Демонстранти вимагають ясності від влади, як саме вона планує відкликати законопроєкт про “іноагентів”, а також негайного звільнення всіх затриманих протестувальників.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA