прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ПАРЄ закликає негайно реформувати ОАСК та перезавантажити ВККС і ВРП

ПАРЄ закликає негайно реформувати ОАСК та перезавантажити ВККС і ВРП

  • 28.01.2022 17:34

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) висловлює стурбованість та наголошує на необхідності судової реформи для України. Про це йдеться в резолюції “Прогрес моніторингу асамблеї (січень – грудень 2021 року)“. Цей документ ухвалили в п’ятницю, 28 січня, в Страсбурзі.

Щодо України

Асамблея вітає постійні зусилля української влади стосовно реформування судової системи з метою забезпечення її незалежності та неупередженого здійснення правосуддя.

ПАРЄ вважає, що перезавантаження Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя є важливим для успішної реформи судової системи та боротьби з поширеною корупцією.

Асамблея також висловлює занепокоєння з приводу зусиль, спрямованих на відстрочення та підірвання цих реформ, хоча їх має бути запроваджено в терміновому порядку.

Крім того, Асамблея закликає до невідкладної реформи Окружного адміністративного суду Києва, чиї рішення розглядаються як спроба підірвати реформу влади та зусилля щодо боротьби з корупцією. Також Асамблея рекомендує владі збільшити кількість суддів у Вищому антикорупційному суді.

Зазначено, що ПАРЄ бере до уваги зусилля влади щодо боротьби з неправомірним впливом олігархів в Україні.

ПАРЄ закликає владу розглянути всі проблеми та рекомендації Венеціанської комісії. Звернути увагу на її висновки щодо так званого антиолігархічного закону, щоб забезпечити його відповідність європейським стандартам і нормам.

Слід звернути увагу і на те, що ПАРЄ вітає покращення співпраці влади в рамках Платформи Ради Європи для сприяння захисту журналістики та безпеки журналістів. Асамблея закликає владу забезпечити повне та прозоре розслідування всіх випадків насильства щодо журналістів, щоб уникнути будь-якого почуття безкарності стосовно цього.

Читайте також: ВАКС визнав винними двох адвокатів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA