600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » ПАГС залишив у силі рішення АМКУ щодо змови під час будівництва Подільського мосту

ПАГС залишив у силі рішення АМКУ щодо змови під час будівництва Подільського мосту

  • 22.05.2023 12:48

Північний апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги ТОВ «Еко-Буд-Трейд» у справі № 910/1005/22 про визнання частково недійним рішення Антимонопольного комітету України від 28 жовтня 2021 року № 597-р. Про це повідомляють пресслужби АМКУ та ПАГС.

За антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів, АМКУ оштрафував два товариства з обмеженою відповідальністю на загальну суму 182 596 969 грн (одне з цих товариств оскаржило рішення АМКУ в частині накладення на нього штрафу на суму 180 849 490 грн).

Відповідним рішенням АМКУ було встановлено наявність змови між ТОВ «ФОРМА» і ТОВ «ЕКО-БУД-ТРЕЙД» під час їх участі у двох закупівлях, замовником яких було комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва». А саме це:

  • будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві. Від дамби Русанівських садів до бульвару Перова – генпідрядні роботи;
  • будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві – генпідрядні роботи.

Під час розгляду справи Комітет довів, що відповідачі погоджували свою поведінку під час участі у закупівлях. Зокрема, були зафіксовані сталі господарські відносини між компаніями, відповідачі входили до системи дистанційного банківського обслуговування із використанням однієї і тієї самої ІР-адреси та з одного пристрою, звітували до органів Державної податкової служби з однієї ІР-адреси, вказували однакові реєстраційні дані під час створення електронних адрес, діяли синхронно під час участі в процесі конкурсних торгів тощо.

Судом встановлено наявність змови між товариствами під час участі у двох закупівлях щодо генпідрядних робіт з будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві.

Читайте також: ВС визнав правомірним
рішення АМКУ, яким встановлено змову
на будівництві Подільського мосту

Поділитися
Теги АМКУ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA