ПАГС підтвердив нецільове використання земельної ділянки у Святошинському районі Києва та повернув її громаді — PRAVO.UA ПАГС підтвердив нецільове використання земельної ділянки у Святошинському районі Києва та повернув її громаді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ПАГС підтвердив нецільове використання земельної ділянки у Святошинському районі Києва та повернув її громаді

ПАГС підтвердив нецільове використання земельної ділянки у Святошинському районі Києва та повернув її громаді

  • 10.10.2023 14:19
Фото прес служби ПАГС

Північний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва та повернув територіальній громаді Києва земельну ділянку площею 4,26 га.

Суди встановили нецільове використання земельної ділянки, розташованої в промисловій зоні у Святошинському районі м. Києва, а орендар на значній частині цих земель промисловості здійснює забудову ЖК «Академ Квартал».

Як повідомляє пресслужба ПАГС, у справі № 910/17612/21 колегія суддів (Коробенко Г.П. (головуючий суддя), Козир Т.П., Кравчук Г.А.) залишила в силі рішення Господарського суду м. Києва, відмовивши в задоволенні апеляційної скарги орендаря.

За обставинами справи

Акціонерному товариству «Київський дослідно-експериментальний завод «Вугілля» рішенням Київської міської ради передано в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку з визначеним призначенням — для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель і споруд, що належить до категорії земель промисловості.

Проте суди встановили, що на землях промисловості акціонерне товариство фактично здійснило нове будівництво багатоквартирних будинків масової забудови, і таким чином, використовує вказану земельну ділянку не за її цільовим призначенням, оскільки Київська міська рада не приймала рішення щодо зміни цільового призначення цієї ділянки.

За результатами розгляду апеляційної скарги ПАГС залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва, який задовольнив позов в інтересах держави в особі Київської міської ради до вказаного акціонерного товариства про розірвання договору оренди та повернення вказаної земельної ділянки територіальній громаді.

Читайте також: ККС ВС залишив без зміни вирок екссудді
Господарського суду АР Крим, обвинуваченій у держзраді

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA