Організаторам богослужіння, під час якого вихваляли «русскій мір», повідомлено про підозру - СБУ — PRAVO.UA Організаторам богослужіння, під час якого вихваляли «русскій мір», повідомлено про підозру - СБУ — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Організаторам богослужіння, під час якого вихваляли «русскій мір», повідомлено про підозру - СБУ

Організаторам богослужіння, під час якого вихваляли «русскій мір», повідомлено про підозру – СБУ

  • 01.12.2022 16:30
ФОТО: ssu.gov.ua

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру організаторам богослужіння, під час якого в Києво-Печерській лаврі вихваляли «русскій мір», – пресслужба СБУ.

Під час досудового розслідування встановлено факт протиправних дій одного зі священнослужителів і його спільників, які брали участь у тій службі. Це підтверджено відповідними експертними дослідженнями.

Ці особи підозрюються у вчиненні правопорушень за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників, вчинене групою осіб).

Досудове розслідування здійснюють слідчі СБУ за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Одразу після вказаного інциденту в Києво-Печерській лаврі очільник СБУ Василь Малюк заявив, що він не залишиться без належної реакції спецслужби:

«Ті, хто в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, чекає на «пробудження матушкі-русі», мають розуміти, що це шкодить безпеці та інтересам України та наших громадян. І ми не допустимо таких проявів».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA