600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Опубліковано закон про нові підстави для проведення позапланових заходів контролю на підприємствах

Опубліковано закон про нові підстави для проведення позапланових заходів контролю на підприємствах

  • 29.03.2021 10:51

Опубліковано Закон України № 1320-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання”, який набере чинності через місяць – 27 квітня 2021 року.

Законом передбачено, що органи місцевого самоврядування зможуть здійснювати контроль на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, з метою перевірки дотримання податкового законодавства.

Крім того, у КУпАП буде закріплено, що за недопущення посадових осіб до здійснення заходів державного нагляду (контролю), підстави яких визначено законом, стягуватимуть штраф у розмірі 850–1 700 грн.

До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад також віднесуть звернення до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, чи його територіального органу про порушення суб’єктом господарювання законодавства про працю та зайнятість населення.

Таким чином, передбачено нову підставу для виконання позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) – звернення посадових осіб органів місцевого самоврядування про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства у випадках, коли право на подання такого звернення передбачено законом.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA