Опрацьовано 93% законів, які пов'язані з адміністративними процедурами, 227 із них не потребують змін — PRAVO.UA Опрацьовано 93% законів, які пов'язані з адміністративними процедурами, 227 із них не потребують змін — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Опрацьовано 93% законів, які пов'язані з адміністративними процедурами, 227 із них не потребують змін

Опрацьовано 93% законів, які пов’язані з адміністративними процедурами, 227 із них не потребують змін

  • 29.12.2022 15:23
ФОТО: Facebook Міністерства юстиції

Опрацьовано 93% законів, які пов’язані з адміністративними процедурами, 227 із них не потребують змін, а 139 законів потребують узгодження із Законом «Про адміністративну процедуру», про це повідомляє Міністерство юстиції України у Facebook.

У межах підготовки до впровадження Закону «Про адміністративну процедуру» співробітники Мін’юсту разом із експертами з адміністративного права продовжують перегляд спеціального законодавства на відповідність нормам зазначеному закону. Більшість із законів, які потребують узгодження, мають зазнати незначних змін термінологічного характеру, що загалом не є перешкодою для набрання чинності законом.

Незабаром буде завершено попередню експертну оцінку обсягів змін у спеціальному законодавстві в розрізі міністерств, повідомляє Мін’юст.

До 17 лютого 2023 року міністерства мають подати на розгляд Кабінету Міністрів проєкти законів щодо узгодження законодавчих актів України із нормами Закону «Про адміністративну процедуру». Така вимога зазначена у Плані організації підготовки проєктів актів та виконання інших завдань, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 17 лютого 2022 року № 2073-ІХ «Про адміністративну процедуру».

Перегляд спеціального законодавства проводиться експертною групою проєкту EU 4 PAR у партнерстві з Міністерством юстиції України на замовлення Секретаріату КМУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA