Олексій Маловацький очолив комітет НААУ з питань адвокатської етики — PRAVO.UA Олексій Маловацький очолив комітет НААУ з питань адвокатської етики — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Олексій Маловацький очолив комітет НААУ з питань адвокатської етики

Олексій Маловацький очолив комітет НААУ з питань адвокатської етики

  • 23.09.2022 11:52

Розпорядженням голови НААУ, РАУ № 130 від 22 вересня 2022 року головою комітету з питань адвокатської етики НААУ призначено адвоката Олексія Маловацького.

Олексій Маловацький отримав юридичну освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка за спеціальністю «правознавство». З 1999 року працював юрисконсультом, директором у приватних юридичних фірмах. 2003 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2015 році  призначений членом Вищої ради юстиції, де він працював на посаді секретаря секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. Після реорганізації ВРЮ увійшов до складу першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Із січня 2020 року до січня 2022 року обіймав посаду заступника голови Вищої ради правосуддя.

Раніше очолював комітет з питань незалежності правосуддя та судової влади НААУ.

«Етика — це розуміння відмінності між тим, що ви маєте право робити, і тим, як вчиняти правильно», — зазначив Олексій Маловацький.

За його словами, моральними рисами адвоката має бути об’єктивність, глибока повага до закону та інтересів правосуддя. Відродження професійної моралі та культури — головний рушій для сучасної адвокатури, що є метою органів адвокатського самоврядування.

Діяльність комітету з питань адвокатської етики НААУ має важливе значення та потребує максимальної актуалізації та активізації в напрямі впровадження, дотримання та вдосконалення правил адвокатської етики.

Нагадаємо, раніше комітет з питань адвокатської етики очолював адвокат Андрій Циганков.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA