Олександр Тупицький отримає не виплачену впродовж карантину суддівську винагороду — PRAVO.UA Олександр Тупицький отримає не виплачену впродовж карантину суддівську винагороду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Олександр Тупицький отримає не виплачену впродовж карантину суддівську винагороду

Олександр Тупицький отримає не виплачену впродовж карантину суддівську винагороду

  • 08.11.2021 14:12
Рубрика Новини

Відстороненому від посади Голові Конституційного Суду України належить компенсація суддівської винагороди, не виплаченої за період карантину.

Таке рішення на користь Олександра Тупицького прийняв Окружний адміністративний суд міста Києва.

З 18 квітня до 28 серпня 2020 року суддівська винагорода була обмежена до 10 розмірів мінімальної заробітної плати та становила 47 230 гривень на місяць.

Однак вже 28 серпня 2020-го Велика Палата Конституційного Суду визнала зміни до бюджету щодо тимчасового обмеження зарплат суддів такими, що не відповідають Конституції. Формулювання – суддівська винагорода є частиною статусу судді.

Відповідачем у справі був Конституційний Суд України. Відповідач має право на подання апеляції. Але відповідно до рішення Окружного адміністративного суд міста Києва частину суми (винагороду за один місяць – 128 769 гривень) Олександру Тупицькому мають виплатити вже зараз.

Нагадуємо, що Окружний адміністративний суд міста Києва до 16 листопада 2021 року відклав підготовче засідання у справі за позовом Олександра Тупицького до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA