Окупаційна «голова» Генічеського райсуду Херсонщини постане перед судом — PRAVO.UA Окупаційна «голова» Генічеського райсуду Херсонщини постане перед судом — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Окупаційна «голова» Генічеського райсуду Херсонщини постане перед судом

Окупаційна «голова» Генічеського райсуду Херсонщини постане перед судом

  • 28.06.2024 15:44

Обвинувальний акт за фактом державної зради та колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України) стосовно голови Генічеського районного суду скеровано до суду. Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що обвинувачена у липні 2022 року добровільно пішла на співпрацю з ворогом. Використовуючи службове становище, через месенджер передала російському куратору анкетні дані співробітників суду, який очолювала. А також дані стосовно представників поліції, ТЦК та СП – громадян України, які проживали на окупованій території та мали проукраїнську позицію.

У липні 2023 року зрадниця обійняла посаду так званої судді в самопроголошеному «Геническом районном суде Херсонской области». На цій посаді сприяла функціонуванню псевдооргану, розглядала судові справи за законодавством рф, а також виконувала інші функції, що були доручені їй представниками незаконної влади.

Спеціальне досудове  розслідування здійснювалося ТУ ДБР у місті Мелітополі. Оперативний супровід – УСБ України в Миколаївській та Тернопільський областях.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA