Офіс Президента України працює над відновленням роботи судів у м. Києві — PRAVO.UA Офіс Президента України працює над відновленням роботи судів у м. Києві — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Офіс Президента України працює над відновленням роботи судів у м. Києві

Офіс Президента України працює над відновленням роботи судів у м. Києві

  • 04.04.2022 16:02

Заступник голови Офісу Президента України Андрій Смирнов,запрошує всіх працівників органів судової влади, які розташовані у м. Києві, повертатися і починати працювати.

Про це він сказав в інтерв’ю «Українській правді».

«Останній тиждень я особисто займаюся питанням, що хочу повернути і змусити столичні суди працювати», — зазначив пан Смірнов.

За його словами йдеться як про районні і апеляційні суди, так і про Верховний Суд.

Також Андрій Смірнов відзначив, що є суди, керівники яких жодного дня на виїжджали з м. Києва і змогли організувати оборону органів судової влади.

«Я лише можу закликати до того, щоб суди, які розташовані в м. Києві, поверталися і своїм прикладом доводили, що вони можуть працювати разом з нами», — відзначив заступник голови ОПУ.

Водночас Андрій Смирнов вказав на можливі труднощі щодо синхронізації роботи працівників апаратів суддів. Проте судді та голови судів спільно з Державною судовою адміністрацією України вже протестували можливість здійснювати роботу дистанційно.

«Наприклад, коли працівники апарату перебувають в іншій безпечній місцевості, а судді працюють у Києві, через захищені канали комунікації апарат суду може виконувати свою місію для забезпечення діяльності суду», — зауважив Андрій Смірнов.

Також читайте: РСУ просить додаткових роз’яснень відносно роботи держслужбовців за кордоном, зокрема щодо суддів та працівників апаратів судів

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA