600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Офіс Генерального прокурора приєднався до Європейської мережі прокурорів з охорони довкілля

Офіс Генерального прокурора приєднався до Європейської мережі прокурорів з охорони довкілля

  • 07.12.2022 15:05

Рада директорів Європейської мережі прокурорів з охорони довкілля схвалила заявку Офісу Генерального прокурора на членство в організації.

Про це йдеться у листі президентки Мережі Енн Броснан на ім’я Генерального прокурора Андрія Костіна, повідомляє пресслужба ОГП.

Офіс Генпрокурора зможе брати участь у міжнародних заходах Мережі, а також отримає доступ до бази даних щодо злочинів проти довкілля.

Європейська мережа прокурорів з охорони довкілля (European Network of Prosecutors for the Environment, ENPE) була створена як неофіційна мережа прокурорів у вересні 2012 року у Брюсселі, Бельгія 8 організаціями із 7 європейських країн. На сьогодні до складу Мережі входить 51 організація з 32 країн Європи, Латинської Америки та Північної Африки.

Мета організації зафіксована в її статуті: сприяти охороні довкілля шляхом підтримки оперативної роботи природоохоронних прокурорів, а також завдяки підтримці застосування національного, європейського та міжнародного екологічного права екологічними прокурорами, приділяючи особливу увагу охороні здоров’я населення, досягненню сталого розвитку та запобіганню організованій злочинності у сфері довкілля.

У рамках Мережі діють 4 робочі групи: щодо злочинів проти дикої природи, злочинів у сфері поводження з відходами, злочинів, повʼязаних із забрудненням повітря, а також міжсекторна робоча група, яка займається дослідженням ефективності заходів із забезпечення дотримання природоохоронного законодавства.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA