прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Офіс Генерального прокурора ініціював комунікаційну кампанію для свідків і потерпілих від російської агресії

Офіс Генерального прокурора ініціював комунікаційну кампанію для свідків і потерпілих від російської агресії

  • 01.11.2022 16:15

За ініціативи Офісу Генерального прокурора стартувала кампанія «Твоя історія — твій внесок у перемогу!». Її мета — мотивувати громадян України, які стали свідками чи потерпілими від воєнних злочинів рф і наразі перебувають за кордоном, свідчити про це.

Партнери ініціативи — Міністерство закордонних справ України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, органи прокуратури країн Спільної слідчої групи (JIT): Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини. Кампанія проводиться за підтримки проєкту ЄС «Право-Justice».

Генпрокурор закликав українських громадян, які змушені були тимчасово виїхати за кордон, надавати свідчення стосовно воєнних злочинів, щоби спільними зусиллями покарати агресора.

«Ми всі єдині в прагненні притягнути росію до відповідальності за вчинені міжнародні злочини та змусити агресора заплатити. Якщо ви стали свідками воєнних злочинів, вчинених російськими військовими, повідомте про це органам правопорядку країни, де ви зараз перебуваєте», — закликав Андрій Костін, додавши, що кожне свідчення може лягти в основу обвинувального вироку для агресора.

Він підкреслив, що воєнні злочини не мають строку давності. А свідчення особливо цінні сьогодні, коли весь світ працює над створенням спеціального міжнародного трибуналу для російських злочинців.

Інформація та необхідні контакти в країнах-партнерах — на сайті war.gp.gov.ua.

Міжнародні партнери спільно з українськими правоохоронцями забезпечать конфіденційність інформації та безпеку свідків і потерпілих.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA