прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ОЕСР визнала Україну потенційним членом Організації — Денис Шмигаль

ОЕСР визнала Україну потенційним членом Організації — Денис Шмигаль

  • 05.10.2022 15:58

Організація економічного співробітництва та розвитку 5 жовтня повідомила про старт початкового діалогу щодо вступу України. Як відзначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, ця процедура передує дискусії Ради ОЕСР щодо прийняття України та підготовки відповідної дорожньої карти.

«Організація економічного співробітництва та розвитку є так званим клубом успішних країн, на який припадає понад 62% світового ВВП. Прийняття України в коло розвинених держав насамперед є важливим маркером готовності нашої країни до вступу в ЄС та сигналом для іноземних компаній, що Україна — перспективне місце для інвестицій та розвитку бізнесу», — зазначив прем’єр-міністр.

Як повідомив генеральний секретар ОЕСР Матіас Корман, початковий діалог з Україною щодо вступу буде розроблено для того, щоб посилити дотримання стандартів Організації та участь в органах ОЕСР. Також ведеться робота над якнайшвидшим відкриттям офісу ОЕСР у Києві.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль передав від імені держави заявку на вступ до ОЕСР 5 липня на полях Конференції з питань відновлення в Лугано. 29 вересня глава уряду виступив із промовою на відкритті засідання Ради ОЕСР, де заявка розглядалася.

 

Поділитися
Теги ОЕСР

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA