Одержання неправомірної вигоди: ККС ВС залишив без змін вирок щодо судді місцевого суду — PRAVO.UA Одержання неправомірної вигоди: ККС ВС залишив без змін вирок щодо судді місцевого суду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Одержання неправомірної вигоди: ККС ВС залишив без змін вирок щодо судді місцевого суду

Одержання неправомірної вигоди: ККС ВС залишив без змін вирок щодо судді місцевого суду

  • 08.07.2024 16:21

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду 4 липня 2024 року, розглянувши справу № 477/1668/18, залишив у силі вирок Вищого антикорупційного суду, яким суддю місцевого суду засуджено за одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба Верховного Суду.

За обставинами справи

На розгляд судді місцевого суду надійшов протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП, складений стосовно особи за фактом порушення порядку провадження господарської діяльності.

Особа, зайшовши до кабінету судді, висловила прохання не притягувати її до адміністративної відповідальності, на що суддя погодилась і запропонувала надати їй 5000 грн за закриття справи.

Під контролем правоохоронних органів особа в коридорі суду передала судді обумовлену суму грошових коштів, які остання поклала до друкованого видання Кодексу України про адміністративні правопорушення. Під час обшуку в кабінеті судді ці кошти було вилучено.

Вищий антикорупційний суд, вирок якого залишила без зміни Апеляційна палата ВАКС, суддю засудив за ч. 3 ст. 368 КК України до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років 6 місяців із позбавленням права обіймати посади в органах державної влади на строк 3 роки та з конфіскацією всього належного їй майна.

Читайте також: Юридична спільнота та
АРМА напрацюють новий формат взаємодії

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA