600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Обвинувальний акт щодо незаконного передання трубопроводу «Самара – Західний напрямок» скеровано до ВАКС

Обвинувальний акт щодо незаконного передання трубопроводу «Самара – Західний напрямок» скеровано до ВАКС

  • 02.12.2021 15:36
До суду скеровано справу стосовно колишньої експертки державного підприємства, яка причетна до незаконного передання трубопроводу «Самара – Західний напрямок».
За матеріалами досудового розслідування детективів НАБУ, прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишньої заступниці директора ДП «Український державний науково-дослідний і проєктний інститут азотної промисловості і продуктів органічного синтезу».
За версією слідства, вона причетна до незаконного передання української частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок».
Заступниця директора підприємства, діючи в інтересах приватної компанії, а саме ТОВ «Прикарпатзахідтранс», що фактично володіє нафтопродуктопроводом «Самара – Західний напрямок», склала явно недостовірний висновок, який згодом став підставою для прийняття у серпні 2017 року Господарським судом Рівненської області рішення щодо відмови у визнанні права власності на вказаний об’єкт за державою.
Дії колишньої експертки кваліфіковано за ч. 3 ст. 365-2, ч. 2 ст. 384 КК України.
На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено, обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA