600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Обвинувальний акт щодо голови райсуду в Кіровоградській області та двох помічників суддів скеровано до суду. Справа в неправомірній вигоді та підробці рішення

Обвинувальний акт щодо голови райсуду в Кіровоградській області та двох помічників суддів скеровано до суду. Справа в неправомірній вигоді та підробці рішення

  • 16.01.2023 16:48

НАБУ і САП повідомляють, що 13 січня 2023 року скерували до суду обвинувальний акт стосовно голови (посада на момент вчинення злочину) одного з районних судів Кіровоградської області, викритого на одержанні 1 тис. дол. США неправомірної вигоди, а також двох помічників суддів.

Дії всіх обвинувачених кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України, а помічникам суддів додатково інкриміновано ч. 3 ст. 358 КК України.

За даними слідства, суддя отримав кошти за вплив на ухвалення рішення іншим суддею райсуду у Кропивницькому щодо непритягнення фізичної особи до відповідальності. Для реалізації злочину підозрюваний залучив двох помічників суддів з іншого суду. Ті, своєю чергою, підробили судове рішення нібито від імені судді райсуду Кропивницького, аби запевнити, що «домовленості» виконані. Служителя Феміди викрили одразу після одержання неправомірної вигоди наприкінці серпня.

На початку вересня 2022 року особам повідомили про підозру, а в січні 2023 року відкрили матеріали для ознайомлення.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA