прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Обов'язки голови КГС ВС виконує суддя з найбільшим стажем на посаді — Ніна Ткаченко

Обов’язки голови КГС ВС виконує суддя з найбільшим стажем на посаді — Ніна Ткаченко

  • 07.10.2022 15:11

Обов’язки голови КГС ВС виконує суддя з найбільшим стажем на посаді — Ніна Ткаченко. Про це повідомив Голова Верховного Суду Всеволод Князєв в інтерв’ю виданню “Цензор.Нет”.

Відповідаючи на запитання, що буде далі з обранням голови Касаційного господарського суду і чи вже призначено тимчасово виконувача обов’язків, пан Князєв зазначив:

“Оскільки немає заступника голови Касаційного господарського суду – його не обирали, то відповідно до закону виконуватиме обов’язки суддя, який має найбільший стаж роботи на посаді. Це суддя Ніна Ткаченко – секретар палати з розгляду справ щодо банкрутства. Вона відсьогодні виконує обов’язки голови Касаційного господарського суду”.

“Ніна Григорівна має вже великий стаж роботи і відповідний вік, її повноваження відповідно до закону як судді буде припинено в січні наступного року через досягнення граничного віку, до якого можливе перебування на посаді судді. Отже, до цього часу судді Касаційного господарського суду мають визначитись, кому вони довіряють надалі очолити цей суд у складі Верховного Суду”, — зауважив очільник ВС. 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA