В ЄС законодавчо запровадили покарання за обхід і порушення санкцій — PRAVO.UA В ЄС законодавчо запровадили покарання за обхід і порушення санкцій — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » В ЄС законодавчо запровадили покарання за обхід і порушення санкцій

В ЄС законодавчо запровадили покарання за обхід і порушення санкцій

  • 12.04.2024 16:26

Сьогодні, 12 квітня, Рада ЄС остаточно затвердила закон про мінімальні правила покарання за порушення або обхід санкцій у державах – членах Євросоюзу. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на пресслужбу Ради.

Тож відтепер певні дії, спрямовані на ухилення від санкцій, вважатимуться кримінальними злочинами в усіх країнах-членах. Такими злочинами можуть бути допомога в обході заборони на в’їзд, торгівля санкційними товарами або здійснення забороненої фінансової діяльності. Підбурювання, пособництво та сприяння цим правопорушенням також можуть підлягати покаранню.

Держави – члени ЄС повинні забезпечити, щоби порушення санкцій ЄС призводило до ефективних і пропорційних кримінальних покарань, які варіюються залежно від правопорушення.

Умисне порушення санкцій має призводити до максимального покарання у вигляді тюремного ув’язнення. На порушників обмежувальних заходів ЄС можуть додатково накладати штрафи.

Юридичні особи також можуть бути притягнуті до відповідальності, якщо правопорушення скоїла людина, що обіймає керівну посаду в організації.

Директива набуде чинності на двадцятий день після публікації в Офіційному журналі ЄС.

Держави-члени матимуть 12 місяців для включення положень директиви до свого національного законодавства.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA