Об'єднану звітність з єдиного податку можна буде подавати в електронному вигляді — PRAVO.UA Об'єднану звітність з єдиного податку можна буде подавати в електронному вигляді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Об’єднану звітність з єдиного податку можна буде подавати в електронному вигляді

Об’єднану звітність з єдиного податку можна буде подавати в електронному вигляді

  • 06.04.2021 14:09

Головне управління ДПС у Запорізькій області повідомляє: найближчим часом з’явиться можливість подавати звіт з єдиного податку в електронному вигляді.

Наразі вдосконалюється взаємодія інформаційно-телекомунікаційної системи щодо приймання та обробки звітності, зокрема, в органах Пенсійного фонду України.

Об’єднану звітність за формами F0103307 та F0103405 прийматимуть від платників єдиного податку  – фізичних осіб першої – третьої груп:

  • за формою F0103307 подається податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи – підприємця (для третьої групи),
  • за формою F0103405 – податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи – підприємця (для першої та другої груп).

ДПС нагадує, що граничний термін подання декларації платника єдиного податку – 11 травня.

З 1 квітня запроваджено податкові декларації платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців та податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Декларації розроблені та запроваджуються для забезпечення виконання вимог Законів України № 115-ІХ та № 116-ІХ, якими змінено порядок подання звітності про нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, передбачено подання звітності про нарахування єдиного внеску у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки та в порядку, які встановлено Податковим кодексом України.

Також вчора “Юридична практика” писала, що 5 квітня набрав чинності новий порядок ведення обліку податків та ЄСВ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA