ОАСК відкрив провадження у справі щодо поновлення Плачкова на посаді голови Держінспекції ядерного регулювання — PRAVO.UA ОАСК відкрив провадження у справі щодо поновлення Плачкова на посаді голови Держінспекції ядерного регулювання — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ОАСК відкрив провадження у справі щодо поновлення Плачкова на посаді голови Держінспекції ядерного регулювання

ОАСК відкрив провадження у справі щодо поновлення Плачкова на посаді голови Держінспекції ядерного регулювання

  • 31.01.2022 14:37

ОАСК  прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Григорія Плачкова щодо поновлення його на посаді голови Державної інспекції ядерного регулювання України.

ОАСК розглядатиме справу щодо поновлення Плачкова за правилами загального позовного провадження, підготовче  засідання – 24 лютого.

Зазначимо, позивач просить суд:

  • визнати протиправним та скасувати розпорядження КМУ, а також наказ Держінспекції про його звільнення;
  • визнати протиправними дії міністра енергетики України Германа Галущенка, які полягають у проведенні оцінювання та внесення відповідних пропозицій щодо оцінювання службової діяльності державного службовця, а саме голови Держатомрегулювання – головного інспектора з питань ядерної та радіаційної безпеки України Григорія Плачкова на розгляд до Кабінету Міністрів України. А також визнати протиправним та скасування розпорядження уряду в частині затвердження висновку щодо цього оцінювання.

Нагадаємо, що ПАРЄ закликає негайно реформувати ОАСК та перезавантажити ВККС і ВРП.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA