ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження О. Тупицьким недопуску до приміщення КСУ — PRAVO.UA ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження О. Тупицьким недопуску до приміщення КСУ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження О. Тупицьким недопуску до приміщення КСУ

ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження О. Тупицьким недопуску до приміщення КСУ

  • 15.04.2021 13:37

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справах за позовами Олександра Тупицького та Олександра Касмініна щодо недопуску їх до приміщення Конституційного Суду України.

Зокрема, суд визнав подані позовні заяви і додані до них матеріали достатніми для прийняття до розгляду та відкриття провадження у справах.

ОАСК розглядатиме ці адміністративні справи в порядку спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Позивачі звернулись до ОАСК із позовними заявами, в яких просять суд визнати протиправними дії військовослужбовців Управління державної охорони України щодо недопуску Олександра Тупицького та Олександра Касмініна до приміщення Конституційного Суду України та просять зобов’язати УДО  не чинити перешкоди в їх допуску до приміщення КСУ.

Раніше ми писали, що ОАСК відмовив у задоволенні заяви Олександра Тупицького про забезпечення позову, в якому він просив суд заборонити Управлінню державної охорони чинити дії щодо створення перешкод для виконання позивачем повноважень Голови Конституційного Суду України.

Читайте також: Укази про відсторонення Тупицького та скасування його призначення суддею оскаржують у КСУ

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA