Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

ОАСК просять зупинити дію постанови уряду щодо встановлення для населення граничних тарифів на опалення і постачання гарячої води

  • 13.08.2019 13:09
Рубрика Новости
Источник ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову щодо зупинення дії постанови уряду, якою були встановлені граничні ціни/тарифи на послуги теплопостачання для населення  на опалювальний сезон 2019—2020 року.  Позивачем зазначене Уманське комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго», відповідачем — Кабінет Міністрів України.

Зокрема, позивач просить суд зупинити дію постанови КМУ від 26 червня 2019 р. № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» до набрання законної сили рішенням у справі про визнання протиправним та скасування пунктів 1 та 2 відповідної постанови уряду.

Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів для забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва. Згідно з частиною 2 статті 150 КАС України забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Как отмена «монополии» скажется на адвокатах?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: