ОАСК просять скасувати ведення відеоспостереження у виправних колоніях — PRAVO.UA ОАСК просять скасувати ведення відеоспостереження у виправних колоніях — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ОАСК просять скасувати ведення відеоспостереження у виправних колоніях

ОАСК просять скасувати ведення відеоспостереження у виправних колоніях

  • 07.04.2021 16:22

В Окружний адміністративний суд міста Києва подано позов до Міністерства юстиції України щодо використання відеоспостереження у виправних колоніях. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправним встановлення відеокамер у житлових приміщеннях та камерах дільниці посиленого контролю виправних та виховних колоній.

Зокрема, йдеться про оскарження одного з положень Порядку використання технічних засобів нагляду і контролю у виправних і виховних колоніях Державної кримінально-виконавчої служби, затвердженого наказом Мін’юсту від 26 червня 2018 року.

Позивач вважає, що цілодобовий нагляд за камерами, в яких він перебуває, порушує його право на повагу до приватного життя, яке гарантується Європейською конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

Серед інших вимог позову – стягнути з Мін’юсту 198 000 грн моральної шкоди на користь позивача.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд зупинити дію оскаржуваного положення згаданого Порядку.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA